Aklınıza takılan, merak ettiğiniz konular varsa, aşağıda bulunan “sık sorulan sorular” bölümünü inceleyebilirsiniz. Eğer sorunuza bir cevap bulamazsanız lütfen iletişim bilgilerinden bize ulaşın. Sizde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız…

Evet! Uyarı levhası ile ilgili tüm özel tasarım hizmetlerini veriyoruz. Tasarım hizmetlerinde bizim için en önemli konu; istediğiniz tasarımların standart uyumluluğu. Yani bizden istemiş olduğunuz uyarı levhası standartlara uygun değilse bunu standarda uygun hale getiriyoruz. 

Özel tasarım ürünler, üründe herhangi bir kusur olmadığı süre iade edilemezler.

Ürün iadesinden önce www.uyarilevhalarimerkezi.com’ dan ürün iadesi bilgilendirmesi yapılmalı ve onay alınmalıdır.

Ürün iadesi talebi, e-posta yolu ile yapılmalıdır.

Ürün iadesi onayı alınmadan gönderilen ürünler “istisnasız” kabul edilmeyecektir.

Ürün iadesi sadece stok ürünler ve kusurlu ürünler için yapılabilir.

Geri ödeme, iade edilen ürünlerin incelemesinin yapılmasından sonra (yaklaşık 1-2 hafta) yapılacaktır.

İade süresi 14 gündür. 14 günden sonra yapılan iade başvuruları kabul edilmeyecektir.

Hasar görmüş ürünlerin iade talebi kabul edilmeyecektir.

İade talebi üzerine yapılan sevkiyatta, hasar gören ürünler garanti kapsamında değildir.

Evet! İşimiz sadece uyarı levhaları levhaları. Fakat sadece uyarı levhaları tasarımı ve üretimi değil. Aynı zamanda “Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki “Teknik Konular” başlığı altında bulunan “Güvenlik ve Sağlık İşaretleri Eğitimi” ni de vermekteyiz.

Evet. Uyarı Levhaları Merkezi ürünlerinin tamamının ön yüzünde küçük bir yazı ile  “Uyarı Levhaları Merkezi logosu ve ürün kodu” bulunmaktadır. Bu uygulamayı yeniden sipariş verilmesi taleplerini hızlandırmak amacıyla kullanıyoruz. 

Evet. Ürünleri “Uyarı Levhaları Merkezi logosu” olmadan sipariş edebilirsiniz. Fakat bunun için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekir. Eğer böyle bir talebiniz var ise iletişim sayfamızda bulunan iletişim kanalları üzerinden talebinizi bize iletibilirsiniz.

Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’ in 13. Maddesi’ nde eğitim verebilecek kişi ve kurumlar tanımlanmıştır. Bu maddede yer alan bilgiler ışığında özel kuruluşlardan alınan eğitimler İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi sürelerine dahil edilemez. Eğitim talebinde bulunurken bu konuyu göz önünde bulundurmanız ve verilecek eğitimin, zorunlu eğitim sürelerine dahil edilmeyen, ayrıca verilen bir eğitim olarak kabul etmeniz gerekmektedir.